O nás


 

Základní informace:

Obchodní název: BrosCorp Tech s.r.o.
Sídlo: Pražákova 1008/69, Brno, 639 00
IČ: 05545536
ID datové schránky: te855fp
Společnost je vedena u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 96049
Výpis z Obchodního rejstříku

Kde fungujeme:

Operujeme především na Jižní Moravě v okresech Hodonín, Břeclav a Brno. Ale jelikož je naše portfolio obsáhlé, kde jsme schopni zajišťovat podporu, řídit projekty nebo programovat i vzdáleně, proto máme zákazníky po celé ČR i v zahraničí a nebojíme se rozšířit naše oficiální působení do dalších oblastí.

Kdo jsme:

Jsme skupina certifikovaných odborníků, co věří, že v IT je stále hodně děr, které je potřeba vyplnit. A proto naši zaměstnanci, kteří se během posledních let aktivně podíleli na zprovoznění několika datových center, mají chuť se nadále podílet na podobných projektech v plném rozsahu a pomoci tyto nedostatky vyplnit.

Vize společnosti:

Náš cíl je vybudovat jedinečnou společnost s opravdu důvěryhodným a profesionálním přístupem, kde každý náš zákazník dostane individuální péči a bude naprosto spokojen. K tomuto zajisté patří budování důvěry v naši schopnost vést zákazníka k úsporám v oblasti IT, ale bez ztráty kvality. Věříme, že jdeme po správné cestě a naše snaha o zlepšení kvality poskytování služeb bude smysluplná a povede  k ješte větší spokojenosti zákazníků.

Proč právě nás:

Odpověď je snadná. Protože máme zkušenosti s řízením a implementací větších i menších projektů, což nám dává možnost poskytnout odborné konzultace při plánovaní a rozvoji informační a komunikační technologie. Vyřešíme veškeré vaše starosti s IT infrastrukturou nebo migrací, naši lidé jsou odborníci v oboru, jejich bohaté zkušenosti pramení především z nadnárodních projektů, nebo z ne méně významných menších implementací. V neposlední řadě se naše společnost zabývá i vývojem různých aplikací pro desktopové systémy, web-designem a programováním pro mobilní zařízení.